» » Консультування жителів Білозерського району

 

Консультування жителів Білозерського району

Автор: Журналіст от 12-10-2017, 17:45, посмотрело: 195

0 12 жобтня 2017 року в рамках загальнонаціональної програми «Я МАЮ ПРАВО!» мобільний консультативний пункт під головуванням заступника начальника  головного територіального управління з питань державної реєстрації - начальника Управління державної реєстрації Головного територіального управління юстиції у Херсонській області Григорія Галковського відвідав с.Музиківка, с.Киселівка та с. Надеждівка Білозерського району. 

Чимало громадян прийшли отримати правову консультацію від заступника керівника обласної юстиції. Найбільш хвилюючими для жителів зазначених сіл виявились такі питання: розірвання договору оренди земельної ділянки, отримання свідоцтва по земельному паю, оформлення спадщини, поновлення строків на прийняття спадщини, переоформлення земельної ділянки на дітей, стягнення заборгованості за оренду земельної ділянки, оформлення правоустановчих документів на земельну ділянку, перерахування пенсії та порядок оформлення субсидії.

Також фахівці юстиції інформували мешканців Білозерського району про запуск загальнонаціонального просвітницького проекту «Я МАЮ ПРАВО» та розповсюджували брошури, листівки, методичні рекомендації з питань захисту права власності, протистояння побутовій корупції, зокрема - у вищих навчальних закладах, прав громадян у сфері правосуддя, порядку оформлення субсидій, та інших способів і методів захисту своїх прав.

Консультування жителів Білозерського району

Консультування жителів Білозерського району
скачать dle 10.6фильмы бесплатно

Категория: Новости области

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 1 днів з дня публікування.