» Вся правда про "затримання" заступника начальника херсонської митниці

 

Вся правда про "затримання" заступника начальника херсонської митниці

Автор: Журналіст от 5-02-2018, 09:00, посмотрело: 127

0
Вся правда про "затримання" заступника начальника херсонської митниціХерсонські засоби масової інформації поширили новину про те, що співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою нібито затримали при отриманні хабара у розмірі двох тисяч доларів США заступника начальника херсонської митниці Олексія Мусієнка. Дану ситуацію прокоментував в.о начальника Херсонської митниці Закалінський Михало Володимирович на своїй сторінці в "Фейсбук":

"Сьогодні деякі ЗМІ, посилаючись на анонімні «джерела у ДФС», розповсюджують недостовірну інформацію. Я, як в.о начальника Херсонської митниці, закликаю ЗМІ не брати участь у PR-кампаніях, які мають на меті створення психологічного тиску на керівництво Херсонської митниці ДФС з боку тіньового бізнесу. ЗМІ завжди можуть оперативно отримати офіційну інформацію про діяльність Херсонської митниці ДФС. Адже це набагато краще ніж розповсюдження неправдивої інформації, яка створює хибне твердження з того чи іншого приводу. Хочу поділитись прикладом такого інформаційного недбальства.

Херсонські засоби масової інформації повідомляють про те, що Співробітники Служби безпеки України спільно з прокуратурою затримали на отриманні хабаря в розмірі двох тисяч доларів США заступника начальника херсонської митниці Олексія Мусієнко. Повідомляється, що нібито Мусієнко спільно з начальником сектора митного оформлення Бароком вимагали з підприємця суму в розмірі 7 тис. дол. США за безперешкодне оформлення імпорту товарів. Але насправді, Олексій Мусієнко не тільки не затриманий правоохоронцями, як про те повідомляють деякі ЗМІ, але й продовжує обіймати посаду заступника начальника Херсонської митниці ДФС, начальника митного поста «Херсон- центральний» Херсонської митниці ДФС та виконувати свої прямі обов’язки. Ні про який хабар навіть мови не йдеться. Тут навіть можна логічно помислити, адже хто залишить великого хабарника на такій важливій посаді?

Особливу увагу хотілось приділити так званим «фотофактам», адже саме ними супроводжувались матеріали з голосними заголовками. На першій фотографії зображено гроші, які нібито знайшли при обшуку Мусієнка, але насправді це фото було зроблено при вилучені грошей у таможеного брокера, а не у заступника начальника Херсонської митниці. На іншому фото також зображений так званий «хабар», але цікавий той факт, що ці кошти знайдені не у кабінеті Мусієнка, а у його власному будинку, тобто - це власні кошти Олексія Мусієнка. Простих читачів вирішили не повідомляти про те, що дані фотографії зроблені у різних місцях. Дивлячись на вище перечислені факти можна зробити висновок про те, що вся та інформація, яку поширює ЗМІ з цього приводу справжнісінький фейк.

Я також потрапив під приціл фейку та чуток, мені приписують придбання нерухомості в Одеській області на суму 450 тис. дол. США. Іронічним є те, що я про новий будинок навіть не здогадувався. Я з усмішкою на обличчі прийняв дану новину та хочу відповісти наступне: «Я б з радістю запросив би Вас на новосілля, але не знаю куди».

Закликаю ЗМІ не розповсюджувати неперевірені факти, які мають на меті створення негативного уявлення про роботу Херсонської митниці ДФС."
Джерелоскачать dle 10.6фильмы бесплатно

Категория: ---

Уважаемый посетитель, Вы зашли на сайт как незарегистрированный пользователь.
Мы рекомендуем Вам зарегистрироваться либо войти на сайт под своим именем.
Інформація
Коментувати статті на сайті можливе лише впродовж 1 днів з дня публікування.